Reference lékařů

Co o našich nástěnných displejích říkají sami lékaři.

MUDr. Tomáš Edelsberger

MUDr. EdelsbergerInformační systém IDS mám instalován v čekárně již více než rok a jsem s ním nadmíru spokojený. Poskytuje pacientům cenné doplňující informace a rady prostřednictvím letáků, které si mohou prostudovat během čekání na vyšetření, případně vzít s sebou domů. Systém mi do určité míry pomáhá při edukaci pacientů a rovněž je podněcuje k uvažování o svých nemocech, o jejich prevenci, diagnostice a léčbě.
MUDr. Tomáš Edelsberger, diabetologická ambulance Krnov

MUDr. Petr Herle

MUDr. HerlePřes počáteční nedůvěru jsem s informačním systémem IDS velmi spokojen. Mám ho instalovaný cca 3 roky a mohu jej ostatním kolegům doporučit. Letáky jsou vhodné pro skladbu mých pacientů, jsou pravidelně obměňované a kromě jiného zde pacienti nalézají informace o svých problémech a rady, jak na ně reagovat.
Pro mnohé je četba letáků inteligentním vyplněním času při čekání na ošetření.
MUDr. Petr Herle, praktický lékař pro dospělé, Praha 4

MUDr. Blanka Chytilová

MUDr. ChytilováInformační systém IDS mám ve své čekárně nainstalován již déle než rok a jsem s ním více než spokojená. Uvedený systém mi vyhovuje, protože jeho instalováním se výrazně vylepšil estetický vzhled čekárny mé ordinace a navíc výrazně přispěl ke zdravotnické osvětě pacientů. O systém společnost skvěle pečuje, pracovníci se pravidelně starají o jeho údržbu,
doplňování letáků a jejich obměnu. Moji pacienti materiály hojně využívají, odnášejí si je do svých domovů, radami v nich obsaženými se řídí a inspirují.
MUDr. Blanka Chytilová, ordinace praktického lékaře pro dospělé, Náměšť na Hané

MUDr. Martin Řáha

MUDr. ŘáhaInformační panel IDS mám ve své čekárně asi 3 roky.
Od té doby mám informace pro pacienty a rodiče na jednom místě. Panel je přiměřeně velký, letáky jsou přehledně řazené a spektrum témat široké. Nemusím se starat o doplňování a vzhledem k tomu, že letáky mizí a nikde se neválí po zemi, je jasné, že panel splnil to, co sliboval, a spokojení jsou jak pacienti, tak já.
Zápory panelu? Nenapadají mě, takže vřele doporučuji i ostatním.
MUDr. Martin Řáha, praktický lékař pro děti a dorost, Chomutov

MUDr. Libor Horáček

MUDr. HoráčekS informačním systémem instalovaným v čekárně jsem velmi spokojen. Pacienti si mohou prohlížením brožur zpříjemnit případné čekání a vybrat si letáček, který by se jim mohl hodit.
Rovněž odpadlo nepřehledné povalování letáků po stole v čekárně. Pracovníci systém pravidelně udržují a obměňují letáky.
MUDr. Libor Horáček, praktický lékař pro dospělé, Brno

MUDr. Lenka Bašová

MUDr. BašováInformační systém IDS se nám osvědčil během dvouletého užívání jako praktický pomocník nejen pro přehledné uspořádání informačních brožur, ale také jako zdroj kvalitních informací hlavně pro rodičovský doprovod našich malých zákazníků.
Je prospěšný nám všem.
MUDr. Lenka Bašová, praktický lékař pro děti a dorost,
sestra Soňa Stránská, Trutnov

Věra Staňková

Věra StaňkováNástěnný displej s IDS letáky máme v čekárně již několik let. Jsme spokojeni my i naši pacienti. Skladba letáků i jejich obsah
jsou zcela vyhovující. Vyšetřujeme velké procento pacientů ihned – bez objednání, protože to vyžaduje charakter příznaků jejich onemocnění. Proto se u nás často stává, že pacienti stráví v čekárně delší dobu, a jsem ráda, že si nepříjemné čekání většinou krátí čtením letáků z displeje, a tak čas stráví smysluplně.
Věra Staňková, Kardiologická poradna Kladno (užívá pro své pacienty displej s náplní do čekárny praktického lékaře)

MUDr. Zuzana Miškovská

MUDr. MiškovskáJsem přesvědčená, že dobrá a opakovaná edukace nemocných je základem efektivní diagnostiky a terapie.
Proto vítám možnost mít v čekárně pro pacienty přehledný informační systém.
MUDr. Zuzana Miškovská, ordinace praktického lékaře pro dospělé, Průhonice

MUDr. Věra Křížová

MUDr. KřížováInformační systém IDS mám v čekárně již delší dobu a jsem s ním spokojená nejen já, ale i rodiče pacientů. Čekárna s tímto systémem vypadá lépe – žádné poházené letáky. Šetří čas mně i sestře.
MUDr. Věra Křížová, praktická lékařka pro děti a dorost, Litovel

MUDr. Jan Kouďa

MUDr. KouďaOrdinaci dětského praktického lékaře provozuji již 22 let. Při své práci se setkávám každý týden s několika reprezentanty farmaceutických firem, kteří mně a pacientům přinášejí informace o nových lécích. V době velké nemocnosti je ovšem kontakt s dealerem problematický, a proto jsem přijal nabídku společnosti IDS Media na zřízení poličky na informační
letáky. Čekající pacienti si tuto službu velmi oblíbili a mně šetří čas. Jsem s tímto informačním systémem spokojen.
MUDr. Jan Kouďa, praktický dětský lékař, Písek
© IDS Media CZ s.r.o. | Kostelecká 879/59, 196 00 Praha 9 | tel: 266 312 707, 739 571 812 | office@ids-media.cz
IDS Czech republic