Reference lékařů

Co o našich nástěnných displejích říkají sami lékaři.

MUDr. Tomáš Doležel

MUDr. Tomáš Doležel

Informační panel IDS máme už v čekárně mnoho let. Jsme moc spokojení. Naši pacienti při čekání, než vstoupí do ordinace, si rádi přečtou letáky, které jsou umístěné na IDS panelu. Také při odchodu z ordinace si vyberou letáky odpovídající jejich zdravotnímu problému. Panely jsou přiměřené velké. Letáky jsou přehledně řazené a spektrum témat je široké. Nemusím se starat o jejich doplňování, protože pracovníci IDS pravidelně letáky doplňují a o systém se starají. Vřele doporučuji všem kolegům.

MUDr. Tomáš Doležel, Praktický lékař pro dospělé, Nymburk

MUDr. Aleš Toman

MUDr. Aleš Toman

Nástěnný panel IDS mám v čekárně ordinace již několik let. Za důležitou součást své práce považuji i zdravotnickou osvětu a s tím mi letáčky z informačního panelu velmi pomáhají. Pacientky se mají možnost seznámit s preventivními programy, novinkami v péči o zdraví i vhodnými doplňky léčby a navíc si odnést informační letáky s sebou domů. V dnešní informační záplavě jsou dodávané informace zajímavé i pro mne a často je ve své praxi používám.
Zmínit musím i to, že jsem spokojen s častou obměnou informací, vhodným výběrem jejich spektra a v neposlední řadě i vkusnou formou vhodně doplňující prostředí naší čekárny. Velmi dobrá je i spolupráce s pracovníky IDS, kteří se o informační panel starají a pravidelně jej doplňují.

MUDr. Aleš Toman, Gynekolog, Sadská

MUDr. Roman Kostinek

MUDr. Roman Kostinek

Informační nástěnný panel IDS používáme v naší ambulanci již od roku 2013. Panel je přiměřeně velký, vypadá pěkně, a proto jsme jej umístili hned při vstupu do čekárny. Skladba letáků vyhovuje svým obsahem ordinaci všeobecného lékařství pro dospělé, podporuje aktivní přístup pacientů k jejich zdraví.
Výhodu vidím i v tom, že si pacienti mohou letáček odnést a k textu se s odstupem času vrátit. Pracovníci firmy IDS letáky pravidelně obměňují a pacienti tak mají stálý a přehledný zdroj informací. Informační panel IDS všem kolegům rozhodně doporučuji.

MUDr. Roman Kostinek, Praktický lékař pro dospělé, Poděbrady

MUDr. Dagmar Machoňová

MUDr. Dagmar Machoňová

Ordinaci dětského lékaře provozuji téměř 30 let a již delší dobu je umístěn v naší čekárně informační panel společnosti IDS MEDIA. Díky tomuto stylovému panelu jsou letáky a brožury přehledně uspořádány, což přispívá k lepšímu vzhledu čekárny. Pacienti a rodiče tak mají možnost získat širokou škálu užitečných informaci a rad z mnoha oblastí. Témata edukačních materiálů pomáhají rodičům zvyšovat znalosti a zaujmout aktivní roli v péči o zdraví svých dětí.
Výhodou tohoto systému je pravidelné doplňování a obnovování kvalitních informačních letáků pracovníky společnosti. Tato služba je bezplatná.

MUDr. Dagmar Machoňová, Praktický lékař pro děti a dorost, Tábor

MUDr. Petr Herle

MUDr. Herle

Přes počáteční nedůvěru jsem s informačním systémem IDS velmi spokojen. Mám ho instalovaný cca 3 roky a mohu jej ostatním kolegům doporučit. Letáky jsou vhodné pro skladbu mých pacientů, jsou pravidelně obměňované a kromě jiného zde pacienti nalézají informace o svých problémech a rady, jak na ně reagovat.
Pro mnohé je četba letáků inteligentním vyplněním času při čekání na ošetření.

MUDr. Petr Herle, praktický lékař pro dospělé, Praha 4

MUDr. Blanka Chytilová

MUDr. Chytilová

Informační systém IDS mám ve své čekárně nainstalován již déle než rok a jsem s ním více než spokojená. Uvedený systém mi vyhovuje, protože jeho instalováním se výrazně vylepšil estetický vzhled čekárny mé ordinace a navíc výrazně přispěl ke zdravotnické osvětě pacientů. O systém společnost skvěle pečuje, pracovníci se pravidelně starají o jeho údržbu,
doplňování letáků a jejich obměnu. Moji pacienti materiály hojně využívají, odnášejí si je do svých domovů, radami v nich obsaženými se řídí a inspirují.

MUDr. Blanka Chytilová, ordinace praktického lékaře pro dospělé, Náměšť na Hané

MUDr. Martin Řáha

MUDr. Řáha

Informační panel IDS mám ve své čekárně asi 3 roky.
Od té doby mám informace pro pacienty a rodiče na jednom místě. Panel je přiměřeně velký, letáky jsou přehledně řazené a spektrum témat široké. Nemusím se starat o doplňování a vzhledem k tomu, že letáky mizí a nikde se neválí po zemi, je jasné, že panel splnil to, co sliboval, a spokojení jsou jak pacienti, tak já.
Zápory panelu? Nenapadají mě, takže vřele doporučuji i ostatním.

MUDr. Martin Řáha, praktický lékař pro děti a dorost, Chomutov

MUDr. Libor Horáček

MUDr. Horáček

S informačním systémem instalovaným v čekárně jsem velmi spokojen. Pacienti si mohou prohlížením brožur zpříjemnit případné čekání a vybrat si letáček, který by se jim mohl hodit.
Rovněž odpadlo nepřehledné povalování letáků po stole v čekárně. Pracovníci systém pravidelně udržují a obměňují letáky.

MUDr. Libor Horáček, praktický lékař pro dospělé, Brno

MUDr. Lenka Bašová

MUDr. Bašová

Informační systém IDS se nám osvědčil během dvouletého užívání jako praktický pomocník nejen pro přehledné uspořádání informačních brožur, ale také jako zdroj kvalitních informací hlavně pro rodičovský doprovod našich malých zákazníků.
Je prospěšný nám všem.

MUDr. Lenka Bašová, praktický lékař pro děti a dorost, sestra Soňa Stránská, Trutnov

Věra Staňková

Věra Staňková

Nástěnný displej s IDS letáky máme v čekárně již několik let. Jsme spokojeni my i naši pacienti. Skladba letáků i jejich obsah
jsou zcela vyhovující. Vyšetřujeme velké procento pacientů ihned – bez objednání, protože to vyžaduje charakter příznaků jejich onemocnění. Proto se u nás často stává, že pacienti stráví v čekárně delší dobu, a jsem ráda, že si nepříjemné čekání většinou krátí čtením letáků z displeje, a tak čas stráví smysluplně.

Věra Staňková, Kardiologická poradna Kladno (užívá pro své pacienty displej s náplní do čekárny praktického lékaře)

MUDr. Zuzana Miškovská

MUDr. Miškovská

Jsem přesvědčená, že dobrá a opakovaná edukace nemocných je základem efektivní diagnostiky a terapie.
Proto vítám možnost mít v čekárně pro pacienty přehledný informační systém.

MUDr. Zuzana Miškovská, ordinace praktického lékaře pro dospělé, Průhonice

MUDr. Věra Křížová

MUDr. Křížová

Informační systém IDS mám v čekárně již delší dobu a jsem s ním spokojená nejen já, ale i rodiče pacientů. Čekárna s tímto systémem vypadá lépe – žádné poházené letáky. Šetří čas mně i sestře.

MUDr. Věra Křížová, praktická lékařka pro děti a dorost, Litovel

MUDr. Jan Kouďa

MUDr. Kouďa

Ordinaci dětského praktického lékaře provozuji již 22 let. Při své práci se setkávám každý týden s několika reprezentanty farmaceutických firem, kteří mně a pacientům přinášejí informace o nových lécích. V době velké nemocnosti je ovšem kontakt s dealerem problematický, a proto jsem přijal nabídku společnosti IDS Media na zřízení poličky na informační
letáky. Čekající pacienti si tuto službu velmi oblíbili a mně šetří čas. Jsem s tímto informačním systémem spokojen.

MUDr. Jan Kouďa, praktický dětský lékař, Písek

© IDS Media CZ s.r.o. | Kostelecká 879/59, 196 00 Praha 9 | tel: 266 312 707, 739 571 812 | office@ids-media.cz
IDS Czech republic